foto1
Krajobrazy Polski
foto1
Krajobrazy Polski
foto1
Krajobrazy Polski
foto1
Krajobrazy Polski
foto1
Krajobrazy Polski
Jako zarejestrowany na naszej stronie absolwentów, możesz tutaj założyć sobie bloga, rodzaj strony internetowej zawierającej odrębne, zazwyczaj uporządkowane chronologicznie wpisy. Zawierające osobiste przemyślenia, uwagi, spostrzeżenia, komentarze, rysunki, nagrania (audio i wideo) - przedstawiające w ten sposób światopogląd autora. Blogi mają też wiele innych zastosowań: mogą być używane jako wortale poświęcone określonej tematyce. Read More...

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

min
Wsiadamy do samochodu i za godzinę jesteśmy w Monschau. Młoda kobieta, właścicielka domku letniskowego siedzi na ławce przed domem. Po zaparkowaniu kobieta oprowadza nas po domu, pokazuje gdzie salon, kuchnia, jadalnia, gdzie sypialnie i łazienki, oraz skąd brać czyste ręczniki, czy pościel. Pokazuje piękny ogród z grillem, daje klucze i mówi, że zjawi się tutaj za tydzień. Tyle ją widzieliśmy.

 

01

02

03

10

06

Przy grillu i piwku mieliśmy sobie dużo do powiedzenia.

07
Krzysiu w akcji. Próba zapalenia grilla.

04Ponieważ miałem zaplanowane wycieczki, ale wybrać mogli wszyscy dokąd pojedziemy, więc dyskusji było wiele.

05

Poza tym Leszek, były uczeń klasy b mego rocznika i ja skontaktowaliśmy się z jego kolegą klasowym Józkiem, który także mieszka w Niemczech, a pochodzi o dziwo tak jak ja z Łagiewnik, że dojedzie do nas i razem zwiedzimy stare miasto Monschau i Akwizgram.
Oczywiście Józek przyjechał z żoną Marysią, którą znaliśmy z młodości, więc następnego dnia, gdy przyjechali było o czym rozmawiać.

08

Józek zaprosił nas także do swego domu, ale wpierw w Monschau zawitaliśmy do sklepu huty szkła, gdzie zrobiliśmy sobie zdjęcie zbiorowe, a potem zawitaliśmy do Akwizgramu.

09

CDN

Komentarze obsługiwane przez CComment