foto1
Spotkanie w Niemczech
foto1
Spotkanie w Niemczech
foto1
Wycieczka do Chin
foto1
Dubaj - Diabelski młyn
foto1
DeepSpot - Dubaj
Jako zarejestrowany na naszej stronie absolwentów, możesz tutaj założyć sobie bloga, rodzaj strony internetowej zawierającej odrębne, zazwyczaj uporządkowane chronologicznie wpisy. Zawierające osobiste przemyślenia, uwagi, spostrzeżenia, komentarze, rysunki, nagrania (audio i wideo) - przedstawiające w ten sposób światopogląd autora. Blogi mają też wiele innych zastosowań: mogą być używane jako wortale poświęcone określonej tematyce. Read More...

Zamawianie biuletynu

Ocena użytkowników: 4 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywna
 

minWsiadamy do samochodu i za godzinę jesteśmy w Monschau. Młoda kobieta, właścicielka domku letniskowego siedzi na ławce przed domem. Po zaparkowaniu kobieta oprowadza nas po domu, pokazuje gdzie salon, kuchnia, jadalnia, gdzie sypialnie i łazienki oraz skąd brać czyste ręczniki, czy pościel. Pokazuje piękny ogród z grillem, daje klucze i mówi, że zjawi się tutaj za tydzień. Tyle ją widzieliśmy.

 

dom 04
Na tej ławeczce czekała na nas właścicielka
 
dom 01dom 02

10
Po odświeżeniu się oglądamy najbliższą okolicę

Poza tym Leszek, były uczeń klasy b mego rocznika i ja skontaktowaliśmy się z jego kolegą klasowym Józkiem, który także mieszka w Niemczech, a pochodzi o dziwo tak jak ja z Łagiewnik, i który dojedzie do nas i razem zwiedzimy stare miasto Monschau i Akwizgram. Oczywiście Józek przyjechał z żoną Marysią, którą znaliśmy z młodości, więc następnego dnia, gdy przyjechali było o czym rozmawiać.

dom 03
Następnego dnia rankiem witamy Marysię z Józkiem, by wyruszyć do centrum i Akwizgranu

Józek zaprosił nas także do swego domu, ale wpierw w Monschau zawitaliśmy do sklepu huty szkła, gdzie zrobiliśmy sobie zdjęcie zbiorowe, a potem zawitaliśmy do Akwizgramu.

10

06
Przy grillu i piwku mieliśmy sobie dużo do powiedzenia.

07
Krzysiu w akcji. Próba zapalenia grilla.

04Ponieważ miałem zaplanowane wycieczki, ale wybrać mogli wszyscy dokąd pojedziemy, więc dyskusji było wiele.

05

08

09
Miejsce  naszych wieczornych dyskusji

Część trzecia 3b TUTAJ

Komentarze obsługiwane przez CComment