• To była szkoła, to były czasy!

  • To była szkoła, to były czasy!

  • To była szkoła, to były czasy!

  • To była szkoła, to były czasy!

  • To była szkoła, to były czasy!

Energetyk-Elektronik

To była szkoła, to były czasy!

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
W 2003 roku obchody 50-lecia naszej szkoły zakończone zostały bardzo udanym Balem Absolwentów. Bal odbył się w Radzionkowie w Muzeum Chleba, właścicielem którego jest nasz absolwent Piotr Mankiewicz. W ramach obchodów 60-lecia naszej szkoły udostępniamy film nakręcony na Balu Absolwentów w 2003 roku. Film możesz zobaczyć TUTAJ. Film jest dostępny na płycie DVD; jeżeli jesteś zainteresowany tą płytą to napisz do nas klikając Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Komentarze obsługiwane przez CComment