• To była szkoła, to były czasy!

  • To była szkoła, to były czasy!

  • To była szkoła, to były czasy!

  • To była szkoła, to były czasy!

  • To była szkoła, to były czasy!

Energetyk-Elektronik

To była szkoła, to były czasy!

Zamawianie biuletynu

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
Mogła się o tym niedawno przekonać Basia Sochacka. Otóż niespodziewanie miało miejsce bardzo miłe spotkanie z absolwentami - Krzysztofem Konopińskim kl. Vb 1974 r. i Asią Błaszczyk Konopińską kl. Vc 1974 r. - na stałe mieszkających w Niemczech. Krzysztof był członkiem zespołu TRZYNASTKA, gdzie pełnił bardzo ważną i odpowiedzialną funkcję - kierownika technicznego zespołu. Trudne to było zadanie, bo sprzęt był marny i ciągle się coś psuło. Asia była na kilku obozach wędrownych dziewcząt, prowadzonych przez Basię Sochacką. 
Spotkanie po 45 latach odbyło się w rest. „Pod Czaplą” w Bytomiu.

Atmosfera spotkania była pełna wzruszeń i wspaniałych wspomnień z czasów młodości. Przez te kilka chwil byliśmy znowu wszyscy młodsi o 45 lat - było wiele radości ,wzruszeń i uśmiechów. 

Cieszy fakt, że absolwenci po tylu latach tak dobrze i z sentymentem wspominają nasza szkołę. Obowiązkowo wspólne zdjęcie !
Na zakończenie zrobiliśmy mały spacerek przez Bytom i kilka zdjęć na pamiątkę. Zachęcamy do organizowania takich pięknych, wspaniałych spotkań, dzięki którym możemy przeżyć młodzieńcze lata.

Po powrocie do domu Krzysztof napisał:

"Kochana Pani Basiu !

Byłem naprawdę bardzo wzruszony tego dnia... i jestem jeszcze do dzisiaj !
To spotkanie z Panią sprawiło, że poczułem się o 40 lat młodszy - a to przecież jest coś wspaniałego. Myślę, że my wszyscy przy stole tego dnia czuliśmy to samo."

Tekst i zdjęcia: Basia Elżbieta SOCHACKA

Komentarze obsługiwane przez CComment