• Monika Raczyńska

  • Elżbieta Sochacka

  • Julian Szmit

  • Marian Sroczyński

  • Władysława Szymik

Energetyk-Elektronik

To była szkoła, to były czasy!

Znajdź na naszej witrynie

Gościmy

Odwiedza nas 121 gości oraz 0 użytkowników.

UWAGA! UWAGA!

Udostępniamy archiwalną

stronę absolwentów. Jest

tam dużo ciekawego materiału.

Jest dostępna pod adresem:

TUTAJ 

Facebook
Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 
  Pod takim tytułem ukazał się artykuł w Życiu Bytomskim w dniu 27 maja 2013. Cały artykuł poniżej w "Czytaj więcej"

   

   
  

 

Więcej informacji o nowym dyrektorze, a właściwie Pani Dyrektor naszej szkoły już wkrótce. Możemy jedynie zdradzić, że Pani Beata Kołodziejczyk - podobnie jak większość poprzednich dyrektorów - jest MATEMATYCZKĄ. Dyrektorzy: Bronisław Wieruszewski, Ireneusz Warzecha, Michał Pokluda też byli matematykami. Dyrektorzy-matematycy dobrze zapisali się w historii naszej szkoły czego serdecznie życzymy kolejnemu matematykowi a właściwie matematyczce Pani Beacie Kołodziejczyk! 

   ZR
   
   
Powered by Bullraider.com