• To była szkoła, to były czasy!

  • To była szkoła, to były czasy!

  • To była szkoła, to były czasy!

  • To była szkoła, to były czasy!

  • To była szkoła, to były czasy!

Energetyk-Elektronik

To była szkoła, to były czasy!

Zamawianie biuletynu

Bieżące wiadomości

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Uroczystości jubileuszowe 60-lecia naszej szkoły tym razem odbywały się w ciągu 2 dni. W piątek 25 października 2013 miały miejsce uroczystości w budynku szkolnym przy ul. Józefczaka a w sobotę 26 października 2013 w Bytomskim Centrum Kultury. Uroczystości zakończył tradycyjny Bal Absolwentów w restauracji "Myśliwska" przy ul. Alojzjanów w Bytomiu.
Relację z uroczystości piątkowych możesz zobaczyć TUTAJ oraz TUTAJ
W sobotę 26 października obchody tym razem tzw. miejskie odbyły się w sali widowiskowej Bytomskiego Centrum Kultury przy pl. Karin Stanek 1. Uroczystości były poprzedzone Mszą Świętą, która była odprawiona w kościele św. Wojciecha przy pl. Klasztornym.
Wśród księży, którzy celebrowali mszę św. byli nasi absolwenci!
Cechą charakterystyczną było to, że zdecydowana większość uczestniczących w mszy św. to absolwenci z najstarszych roczników z lat 1957 - 1970. 
Więcej zdjęć z mszy św. możesz zobaczyć TUTAJ
Po mszy świętej wszyscy jej uczestnicy przeszli do Bytomskiego Centrum Kultury gdzie rozpoczęły się oficjalne uroczystości 60-lecia szkoły.
Na uroczystość przybyli przedstawiciele władz miasta, dyrekcja, nauczyciele, absolwenci i sympatycy szkoły. 
Główną częścią uroczystości było wręczenie medali 60-lecia szkoły, które wręczała Pani Elżbieta Sochacka w towarzystwie Teresy Paweli-Nigrin. Medale przyznano w kilku kategoriach: Nauczyciele szkoły, absolwenci oraz sympatycy naszej szkoły.

 

Fakt przyznania medali był dla wszystkich dużym zaskoczeniem. Najmniej spodziewali się tego wyróżnienia absolwenci, którzy jako pierwsi ukończyli naszą szkołę w roku 1957 a przybyli na uroczystości aż z Niemiec. Po części oficjalnej wystąpił zespół "Teligentne Batiary", który prowadzi nasz absolwent Adam Żurawski. Całość imprezy prowadził Krzysztof Woźniak z Adamem Żurawskim. Więcej zdjęć z tej uroczystości możesz zobaczyć
TUTAJ 

 Po części oficjalnej udano się do szkoły na poczęstunek i zwiedzanie szkoły po powrocie z "wygnania". Czas upłynął na rozmowach, wspominaniach dawnych lat i wymianie bieżących zdarzeń i ... pytaniach: Jak to będzie na Balu Absolwentów?!

Więcej zdjęć ze spotkania w szkole TUTAJ

Bal Absolwentów okazał się bardzo udany, o czym świadczą zdjęcia. Gościem honorowym był Prezydent Bytomia Damian Bartyla, który wziął udział w licytacji piłek z autografem znanego piłkarza Zygmunta Anczoka - naszego absolwenta kl. 5b www 1967!  i licytację wygrał!
Oto sala balowa Balu Absolwentów:
 
Wśród tańczących widzimy absolwentów, nauczycieli i sympatyków naszej szkoły!
 Jak widać uczestnicy balu świetnie się bawili!!

Więcej zdjęć z balu TUTAJ

 

Autorem zdjęć - o ile nie zaznaczono inaczej - jest Bartłomiej Kucharczyk - wnuk
Elżbiety(Basi) Sochackiej

 

Zdjęcia zrobione przez naszego absolwenta Kazimierza Wąsowicza 4d LZ 1979
możesz zobaczyć TUTAJ
 Kazimierz był nauczycielem w naszej szkole do roku 1999. Aktualnie - po reorganizacji - jest nauczycielem BOE, czyli Bytomskiego Ośrodka Edukacji.


W naszej Galerii Zdjęć pojawiło się już więcej zdjęć z uroczystości jubileuszu naszej szkoły. Zapraszamy ponownie!!

Jak robiłeś zdjęcia na uroczystościach to przyślij je nam a my je umieścimy w naszej Galerii Zdjęć!! Twoi koledzy i inni też chętnie je zobaczą. Przyślij na adres: Kliknij Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i dołącz do e-maila. Nie zmniejszaj wymiaru zdjęć poniżej 1200 pixeli po dłuższym boku!

 
 

Komentarze obsługiwane przez CComment