• To była szkoła, to były czasy! 5d 1967

 • To była szkoła, to były czasy! 5b 1966

 • To była szkoła, to były czasy! 4a 1957

 • To była szkoła, to były czasy! 5c 1962

 • To była szkoła, to były czasy! 5b 1966

Energetyk-Elektronik

To była szkoła, to były czasy!

Znajdź na naszej witrynie

Gościmy

Odwiedza nas 63 gości oraz 1 użytkownik.

 • eneblik
Facebook
Przez 60 lat istnienia naszej szkoły, czyli od roku 1953 zgromadziliśmy wiele materiałów w postaci zdjęć, filmów, tablo, tarcz, odznak i wiele innych. Będziemy chcieli je udostępnić na naszej stronie absolwentów Energetyka i Elektronika. Większość zdjęć umieściliśmy już na poprzedniej stronie absolwentów. Wszystkie materiały archiwalne będziemy starali się umieszczać na nowej stronie czyli w tej kategorii.
 • Taśmoteka filmowa

  Fakty i zdarzenia przedstawione w tej części naszego archiwum odnoszą się do okresu szkoły od jej powstania  do roku 2013, kiedy to przypada 60-lecie szkoły . Prezentowany materiał filmowy był w większości realizowany amatorskimi kamerami analogowymi. Część z tych materiałów "kręcono" kamerą na taśmy filmowe  8 i 16 mm, pozostałe kamerą na taśmy video VHS. Ostatnio materiał ten "przerobiono" na postać cyfrową i w ten sposób możemy go teraz pokazać na naszej stronie absolwentów Energetyka i Elektronika w Bytomiu: https://energetyk-elektronik.pl. Niestety jakość prezentowanych materiałów nie zawsze jest zadowalająca, ale jest to część naszej wspólnej historii i z okazji 60-lecia naszej szkoły zdecydowaliśmy się to pokazać!

   
  Liczba artykułów:
  5
 • Zdjęcia i inne materiały nadesłane przez absolwentów
  Będziemy tutaj umieszczać zbiory w postaci zdjęć, dokumentów i inne dotyczące przeszłości Naszej Szkoły. Większość będzie pochodziła ze zbiorów absolwentów oraz nauczycieli naszej szkoły. Jeżeli masz zdjęcia lub inne materiały z okresu pobytu w szkole to przyślij nam a my to tutaj umieścimy.
  Przyślij na adres: KLIKNIJ TUTAJ
  Liczba artykułów:
  2
 • Niezidentyfikowane zdjęcia z okresu 1953 - 2013
    Ponawiamy cykl poświęcony niezidentyfikowanym zdjęciom szkolnym z okresu 1953 - 2013 istnienia naszej szkoły. Zwracamy się z prośbą do naszych absolwentów, nauczycieli oraz innych osób odwiedzających naszą stronę absolwentów o identyfikację zdjęć! Zdjęcia będziemy udostępniać sukcesywnie jako kolejne zbiory.
  Liczba artykułów:
  27