• To była szkoła, to były czasy!

  • To była szkoła, to były czasy!

  • To była szkoła, to były czasy!

  • To była szkoła, to były czasy!

  • To była szkoła, to były czasy!

Energetyk-Elektronik

To była szkoła, to były czasy!

Zamawianie biuletynu

Bieżące wiadomości

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

 Jsochacka elzbieta 3ubileusz 65 lecia NASZEJ SZKOŁY, w projekcie ,,Absolwenci dumą Naszej Szkoły", Klub nasz obchodzi bardzo uroczyście, organizując różnego rodzaju imprezy, spotkania, wystawy.
Głównymi bohaterami są wspaniali nasi ABSOLWENCI. Obserwując drogi zawodowe absolwentów zauważyłam, że wielu z nich pracuje i spełnia się w zupełnie innych zawodach. To dało mi pomysł, aby pokazać ,,nietypowe drogi naszych absolwentów" w formie małej publikacji.
Sprawą zajęłam się już wcześniej. Wyszukałam ciekawe sylwetki absolwentów, którzy spełniają się w różnych dziedzinach zawodowych, jak również w swoich pasjach.
Wysłałam ponad 40 zaproszeń z prośbą o odpowiedź na pytanie: Jaki wpływ miała nasza szkoła na Twoje decyzje zmiany kierunku dalszej pracy zawodowej?
Po wielu konsultacjach osobistych i telefonicznych, część absolwentów przesłała swoje przemyślenia i uwagi. Przysłane wypowiedzi i wspomnienia, przekazane w różny, nieraz zaskakujący sposób - okazały się rewelacyjne!!!
Wachlarz ciekawych i nietypowych dróg absolwentów jest niezmiernie szeroki, nie sposób było dotrzeć do wszystkich. Mam nadzieję, że wybrane wspomnienia wzruszą, zaciekawią, dadzą powód do uśmiechu, wywołają sentymentalne wspomnienia z lat młodzieńczych spędzonych w tej nadzwyczajnej, jedynej, wspaniałej i kochanej NASZEJ SZKOLE.
Chciałabym bardzo serdecznie podziękować Panu Prezydentowi Damianowi Bartyli, za wyrazy sympatii i wsparcia w wydaniu tej skromnej publikacji.
Dziękuję moim respondentom za współpracę - życząc im pogody ducha i radości życia.
Czytelnikom - miłej lektury!

Z wyrazami szacunku i serdeczności
Elżbieta Barbara Sochacka

Komentarze obsługiwane przez CComment