• To była szkoła, to były czasy!

  • To była szkoła, to były czasy!

  • To była szkoła, to były czasy!

  • To była szkoła, to były czasy!

  • To była szkoła, to były czasy!

Energetyk-Elektronik

To była szkoła, to były czasy!

Zamawianie biuletynu

Bieżące wiadomości

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

newsletter 1Niedługo minie 70 lat istnienia naszej szkoły, w której uczyliśmy się, dorastaliśmy, pracowaliśmy. Szkoły, z którą związana była część naszego życia. Przy okazji 50 rocznicy istnienia szkoły uruchomiliśmy w internecie witrynę absolwentów dotyczącą przeszłości Naszej Szkoły, kiedy byliśmy jej uczniami. Na tej witrynie - przez minionych niedługo 20 lat - umieszczaliśmy i nadal będziemy umieszczać materiały, które na przestrzeni minionych kilkudziesięciu lat były związane z NASZĄ SZKOŁĄ.

Stworzenie takiej witryny i jej prowadzenie, wymaga dostępu do szeregu osób, które mogłyby służyć materiałami w formie zdjęć, opisów, anegdot oraz innych informacji. Współczesne formy komunikowania się poprzez Internet są doskonałą okazją do utrwalenia tego wszystkiego, co można jeszcze uratować przed zapomnieniem "z tamtych wspaniałych szkolnych lat".
Zwracamy się z gorącą prośbą do wszystkich, którzy właśnie czytają ten tekst i w jakiś sposób są związani z naszą szkołą o pomoc poprzez udostępnienie posiadanych zdjęć oraz innych materiałów z okresu pobytu w szkole wraz z opisem, co przedstawiają dane materiały. Prosimy także o uwagi i propozycje odnośnie treści oraz informacji, które powinny się, waszym zdaniem, znaleźć na tej stronie.
Jednym z naszych celów jest przedstawienie absolwentów, którzy w swojej karierze zawodowej doszli do "szczególnych" osiągnięć, a te osiągnięcia zawdzięczają naszej szkole. Dlatego prosimy o materiały, informacje i wskazówki dotyczące takich osób.
Jednocześnie prosimy o stosowne uwagi co do formy i treści, przedstawianych na stronie. Obecnie największą trudnością jest dotarcie do osób, które byłyby w posiadaniu odpowiednich materiałów do umieszczenia na stronie absolwentów.
Jest też prośba o poinformowanie koleżanek i kolegów z czasów szkolnych oraz osób związanych z naszą szkołą o istnieniu tej strony: www.energetyk-elektronik.pl i o zamiarach ich autorów. W ten sposób możemy rozszerzyć krąg osób, które przyczynią się do tworzenia tej strony. 
Prosimy o nadsyłanie posiadanych materiałów w postaci zeskanowanych plików na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Masz problem ze skanowaniem materiałów - napisz do nas na podane adresy e-mail.
Dziękujemy za przeczytanie tych informacji. Mamy nadzieję, że nasza inicjatywa powołania do życia strony absolwentów jest interesująca, a strona jest ciekawą i jednorazową pamiątką po okresie spędzonym w tak wyjątkowym i niezapomnianym miejscu jak Nasza Szkoła.

UWAGA:
Część materiałów na stronie absolwentów jest dostępna tylko po zalogowaniu się na stronie. Aby się zalogować, trzeba założyć, lub mieć założone, konto. Nie masz u nas konta? Kliknij:
https://www.energetyk-elektronik.pl/index.php/component/users/?view=registration&Itemid=435
i załóż sobie konto. Będziesz miał dostęp do wszystkich materiałów na stronie!

WAŻNE:
Jako warunek konieczny przy rejestracji wpisz w pierwsze pole "Pełna nazwa"
, np. Kowalski Jan 5e 1976 : Nazwisko i Imię oraz klasę i rok ukończenia szkoły - żeby było wiadomo, że nie jest to przypadkowa osoba, niezwiązana z naszą szkołą.
ZAPAMIĘTAJ (zapisz sobie) LOGIN
i HASŁO!

Komentarze obsługiwane przez CComment