• To była szkoła, to były czasy!

  • To była szkoła, to były czasy!

  • To była szkoła, to były czasy!

  • To była szkoła, to były czasy!

  • To była szkoła, to były czasy!

Energetyk-Elektronik

To była szkoła, to były czasy!

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

newsletter 1Kilka dni temu został wysłany do naszych zarejestrowanych użytkowników strony absolwentów Energetyka i Elektronika w Bytomiu biuletyn z informacjami o konieczności wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów związanych wyłącznie z działalnością naszej witryny. Jeżeli ten biuletyn (newsletter) dotarł do Ciebie i go przeczytałeś, to ten artykuł nie jest skierowany do Ciebie. W przeciwnym wypadku proszę, przeczytaj go. Ważne! Kliknij "Czytaj więcej..." poniżej.

Mamy kolejny 2022 rok, który mamy nadzieję, że będzie lepszy od poprzednich. Żyjemy w trudnym czasie, z jednej strony obostrzenia i niepewność związana z covid-19 a z drugiej niepewna sytuacja polityczno-gospodarcza. Ale strona absolwentów Energetyka i Elektronika w Bytomiu nadal istnieje w sieci i myślimy, że jeszcze będzie dalej istnieć - pomimo powyższych okoliczności oraz praktycznie, wyczerpania się materiałów związanych z historią naszej „Budy”, nadających się do publikacji na stronie. Przez te przeszło 20 lat istnienia strony absolwentów nagromadziło się mnóstwo materiałów, które są dostępne na stronie i zawsze można do nich zajrzeć i powspominać czas spędzony w szkole. Na pewno dla zdecydowanej większości absolwentów był to najlepszy okres w ich życiu.

Część materiałów, w tym wykaz absolwentów i wiele innych jest dostępna dopiero po zalogowaniu się na stronie. Niestety nie wszystkie materiały możemy upublicznić. Takie są wymogi dzisiejszych czasów. Dodatkowo okazuje się, że większość naszych użytkowników już nie pamięta swojego loginu i hasła. Nie jest to problem. Jeżeli dotyczy to Ciebie, to proszę, napisz do nas na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a pomożemy Ci rozwiązać ten problem. Logować się na stronie mogą tylko zarejestrowani użytkownicy. Fakt, że otrzymałeś tego e-maila, nie oznacza, że jesteś zarejestrowany; jesteś na liście subskrybentów, którzy otrzymują wiadomości (biuletyny), co niekoniecznie związane jest z rejestracją.

Od teraz każdy, kto loguje się na stronie, musi akceptować naszą politykę prywatności oraz wyrazić zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. Twoje dane osobowe przetwarzane będą wyłącznie dla celów związanych z działaniem strony absolwentów. W żadnym wypadku nie udostępnimy Twoich danych osobowych innym podmiotom.

Jeżeli jesteś zapisany tylko na otrzymywanie biuletynów, wskazane jest, aby zarejestrować się na stronie absolwentów. Aby się zarejestrować, wypełnij formularz dostępny TUTAJ.

Jeżeli już jesteś zarejestrowany, to po zalogowaniu się na stronie zobaczysz taki formularz:

formularz rejestr pusty 

  1. W pierwszym polu powinna być twoja Pełna nazwa, np. Kowalski Jan 5e 1976 (nazwisko, imię oraz klasa i rok ukończenia szkoły). Ważne!
  2. W drugim polu nazwa Użytkownika, czyli login – dowolna nazwa.
  3. W trzecim polu hasło (jest niewidoczne).
  4. W czwartym polu powtórzone hasło.
  5. W piątym polu Twój aktualny adres e-mail.
  6. W szóstym polu powtórz ten adres e-mail.

Uwaga: koniecznie zaznacz Zgadzam się pod tekstem o Polityce prywatności.

Wyżej wymienione dane są obowiązkowe do wypełnienia. Wskazane jest wypełnienie pozostałych pól. Na koniec kliknij Wyślij (na dole po lewej stronie).

Jeżeli masz uwagi i spostrzeżenia odnośnie strony absolwentów, to napisz do nas na adres:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Komentarze obsługiwane przez CComment