• Monika Raczyńska

  • Julian Szmit

  • Marian Sroczyński

  • Antoni Piotrowski

  • Teresa Pawela

Energetyk-Elektronik

To była szkoła, to były czasy!

Znajdź na naszej witrynie

Gościmy

Odwiedza nas 207 gości oraz 0 użytkowników.

Facebook
Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

Niedawno minęło 65 lat od powstania naszej szkoły. W tym czasie - przez te 65 lat - zdarzyło się wiele wydarzeń związanych z naszą szkołą i część z nich została uwieczniona na stronie absolwentów. Strona absolwentów została zainicjowana przeszło 15 lat temu przy okazji obchodów 50 lecia szkoły. Początkowo była tworzona i prowadzona za pomocą systemu Joomla 1.5. Z czasem okazało się, że ten system jest już przestarzały i trzeba się przesiąść na nowszy Joomla 2.5. "Przesiadka" nie do końca przebiegła pomyślnie i większa cześć materiału nie znalazła się na nowej stronie. Na szczęście prawie cała zawartość starej strony zachowała się. Postanowiliśmy ją udostępnić; można ją zobaczyć pod adresem: https://energetyk.hekko24.pl/ Jest tam bardzo dużo materiałów i zachęcamy do zajrzenia do tych zasobów. Na pewno znajdziesz tam materiały, które przypomną Ci "Stare Dobre Czasy". 

Klikając TUTAJ zostaniesz przekierowany na starą stronę absolwentów. Z menu po lewej stronie wybierz interesujący Cię temat. Część materiału - niestety - jest dostępna dopiero po zalogowaniu się na stronie. Możesz także się zarejestrować klikając TUTAJ. Akceptowane będą tylko rejestracje, gdzie podane będą: Nazwisko (w dniu ukończenia szkoły), Imię oraz klasa i rok ukończenia szkoły. Dla przykładu: Kowalski Adam, 5a 1966. Jest to związane z ochroną danych osobowych.

Powered by Bullraider.com