• To była szkoła, to były czasy!

  • To była szkoła, to były czasy!

  • To była szkoła, to były czasy!

  • To była szkoła, to były czasy!

  • To była szkoła, to były czasy!

Energetyk-Elektronik

To była szkoła, to były czasy!

Zamawianie biuletynu

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
sobejko_jan.jpg Nauczane przedmioty: Fizyka
Wykształcenie: Wyższe
Tytuł:
Lata pracy:
Ksywka:
Zdjęcie: Charakterystyka:
b_150_100_16777215_00_images_nauczyciele_sobejko_jan_1.jpg   Był dyrektorem Technikum Ekonomicznego-szkoły sąsiadującej z naszą szkolą przy pl.Klasztornym. Uczył u nas fizyki w niepełnym wymiarze godzin. Szkoły były zaprzyjaźnione i wielu nauczycieli z "Ekonomika" uczyło w naszej szkole. Był szalenie miłym i kulturalnym panem, dbał o dobrosąsiedzkie stosunki.

Więcej o nauczycielu:

 
Co piszą uczniowie:
 
Jeżeli znasz więcej szczegółów dotyczących w/w nauczyciela, masz ciekawą historyjkę związaną z tą osobą, jakieś szczególne przeżycia lub sytuacje to napisz do nas!! Może masz jakieś fotografie lub inne materiały gdzie występuje w/w nauczyciel przyślij nam! Umieścimy to na tej stronie. Na pewno inni chętnie się z tym zapoznają. Przyczynisz się do uatrakcyjnienia "Naszej witryny" absolwentów Elektronika i Energetyka w Bytomiu.

Komentarze obsługiwane przez CComment