• To była szkoła, to były czasy! 5d 1967

  • To była szkoła, to były czasy! 5b 1966

  • To była szkoła, to były czasy! 4a 1957

  • To była szkoła, to były czasy! 5c 1962

  • To była szkoła, to były czasy! 5b 1966

Energetyk-Elektronik

To była szkoła, to były czasy!

Znajdź na naszej witrynie

Gościmy

Odwiedza nas 455 gości oraz 0 użytkowników.

Facebook
Ocena użytkowników:  / 13
SłabyŚwietny 

logo klubu min

Prezentujemy część 2 wspomnień klubowych. Tym razem bohaterką wspomnień jest Janina Markiewicz. Na prezentowanym filmie wspomnieniowym możemy zobaczyć nauczycieli, absolwentów i sympatyków naszej szkoły. Niestety niektórzy już od nas odeszli. 

Pod koniec swojego życia - nauczycielka naszej szkoły - Janina Markiewicz otrzymała medal za zasługi w okresie okupacji. Medal wręczono Janinie Markiewicz w obecności członków klubu EAiS "ENERGETYK - ELEKTRONIK" w Bytomiu oraz zaproszonych gości. Zapraszamy na film:

 Powered by Bullraider.com