• To była szkoła, to były czasy!

  • To była szkoła, to były czasy!

  • To była szkoła, to były czasy!

  • To była szkoła, to były czasy!

  • To była szkoła, to były czasy!

Energetyk-Elektronik

To była szkoła, to były czasy!

Zamawianie biuletynu

Bieżące wiadomości

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
Napisał: Ingo Pietrzyk
Absolwent z roku: 1962 5a
Typ ukończonej szkoły: Technikum Energetyczne
Wychowawca: Wiktor Wojciechowski

 

Historia najnowsza Technikum „ELEKTRONIK”, czyli współczesna powtórka z historii:  „Proletariusze Wszystkich Krajów Łączcie się”

 

- JEDEN procent ludności Ziemi, POSIADA 90 procent tego, co możemy określić "majątkiem" ZIEMIAN: grunty, bogactwa naturalne, zasoby finansowe.  Oni  są WŁAŚCICIELAMI  ZIEMI !!

 

- Ten JEDEN procent ludności, okradł pozostałe 99 procent ludności Ziemi…. No, chyba …, że ktoś wykaże, że nie mamy do czynienia z kradzieżą; że to te pozostałe 99 procent dobrowolnie "przekazało" ....

 

 Ale, pozostało jeszcze co nieco do rozkradzenia:

 

- Dorobek społeczeństw. Przykład z naszej łączki. Grupki cwaniaków kradną społeczeństwu jego własność:  Szkoły, Szpitale, Drogi ... Z dnia na dzień, to co dotychczas było WSPÓLNYM DOROBKIEM POKOLEŃ, ląduje w łapach cwaniaków/złodziejaszków.  Wszystko to, potem jest w dalszym ciągu dostępne dla okradzionych Obywateli;  ALE ZA PIENIĄDZE, WPŁYWAJĄCE TERAZ DO KIESZENI cwaniaków/złodziejaszków. Te same pieniądze – jako nasze Podatki - wpływały wcześniej do Kasy Naszego Państwa (na nowe; szkoły, szpitale, drogi...).

 

- PRACA. Praca przestaje być Towarem należącym do Pracownika. To Obywatel/Pracownik, staje się Towarem, sprzedawanym przez "Ajencje" Właścicielom, w formie dzierżawy na określony okres. Po okresie generowania Zysku dla Właściciela, Obywatel  powtórnie ląduje na mordę w bezrobociu. Prawo do stałych umów o pracę - gwarantujące każdemu chcącemu pracować, godziwe życie - zostało nam ukradzione przez sukinsynów mieniących się naszymi "Rządami".

 

- Powietrze!  Śmieszne!?  …jeszcze nam śmiech zamrze na ustach; czytaj poniżej..

 

- Woda; bez wody nie ma Życia. Ukraść Ludności ZIEMI dostęp do wody, to jest "BYZNES" na skalę kosmiczną !!  Fakty: proszę bardzo. Pierwsi złodzieje okradli  już Ludność Chile (taki kraik..).  WODA W CHILE NIE NALEŻY JUŻ DO OBYWATELI tego Państwa!  Woda jest już prywatną własnością grupy "byznesmenów";  farmer czerpiący dotychczas wodę z RZEKI do napojenia swoich zwierząt, zmuszony jest obecnie tę wodę KRAŚĆ, z tejże rzeki !!  lub umrzeć z rodziną w nędzy. W ostatnich dniach Komisja Europejska - a jakże - rozpatrywała Projekt "prywatyzacji wody".  Żaden dziw; "Reprezentantom Naszych Interesów" , posłom w Komisji Unii Europejskiej, "doradza" 10 razy więcej zarejestrowanych w Brukseli lobbystów.  Na każdego Eurodeputowanego przypada 10 zarejestrowanych lobbystów!  Prawo stanowione w Unii Europejskiej zaczyna coraz bardziej służyć interesom  WŁAŚCICIELI ŚWIATA. Ludność Ziemi traci powoli wszelkie prawa do stanowienia o kształcie swoich społeczności …. Takie współczesne wydanie niewolnictwa…

 

Kończę nudzić. Podsumowanie:

 

 - dobrze stało się, że Mieszkańcy Bytomia nie pozwolili sobie ukraść „Elektronika”

 

 - dobrze, że dali kopa w doopy tym, którzy chcieli zniszczyć Wspólny Dorobek Pokoleń, nie oglądając się na głosy Obywateli/Mieszkańców Bytomia

 

- jeszcze ostatnie,... wiem, że głupie:  Obywatelu CHODŹ na Wybory. Nie zachowuj się jak bezmózgi idiota! NIE WYBIERAJ CWANIAKÓW i ZŁODZIEI.  Nie słuchaj tak zwanych "autorytetów duchowych i moralnych", podpowiadających Ci KOGO masz wybierać. „Autorytety” już Cię dostatecznie często manipulowały, i trochę chyba nawet oskubały: patrz „Komisja Majątkowa”.

 

MYŚL SAMODZIELNIE !!!  Zrób to dla przyszłości Twoich Dzieci i Wnuków !!!!

 

- Amen.

 


 

Mile widziane będą uzupełnienia i ewentualne sprostowania. Piszcie klikając Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

ZR

Komentarze obsługiwane przez CComment