• To była szkoła, to były czasy!

  • To była szkoła, to były czasy!

  • To była szkoła, to były czasy!

  • To była szkoła, to były czasy!

  • To była szkoła, to były czasy!

Energetyk-Elektronik

To była szkoła, to były czasy!

Znajdź na naszej witrynie

Gościmy

Odwiedza nas 67 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj

Zamawianie biuletynu

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

 

Na tej stronie chcemy umieszczać małżeństwa szkolne. Bardzo prosimy wszystkich absolwentów (absolwentki) oraz te osoby, które wiedzą o takich przypadkach o nadsyłanie ich na podany adres: Kliknij Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 
Lp. Nazwisko Imiona   małżonków  Nazwisko panieńskie Data zawarcia związku Klasa, rok ukończenia szkoły
1. Balicki Krzysztof, Wanda Osińska 12.09.1981 Va 1977, Vc 1976
2. Banisz Tadeusz, Krystyna Węcławek   Vd 1970, Vb 1972
3. Bartoszewicz Andrzej,Teresa Malina   Vb 1971, Vb 1969
4. Bąk Ryszard, Julieta Brzoska 05.1980 II PSZ 1978
5. Białoskórski Wiesław, Bożena Danecka   Vc 1975
6. Bierkowski Feliks, Brygida Mende   Va 1977
7. Biskupski Zbigniew, Urszula Szczygieł 21.07.1973 Vc 1969, Vb 1971
8. Brzozowski Rafał, Henrieta Neutzler   Vd 1974, Vb 1977
9. Bujak Leszek, Ewa Głaz   Vc 1975
10. Bukowski Marek, Jolanta Krzemień 09.09.1972 Vc 1970, Vb 1972
11. Burszka Karol, Krystyna Kowalczyk   IVa 1958, IVa 1959
12. Chałupa Marian, Gabriela Mrozek   Va 1973, Vc 1976
13. Chwała Mirosław, Lidia Grabowska   Vb 1975
14. Darowski Janusz, Irena Mielczarek   Vc 1967, Vc 1973
15. Dienst Andrzej, Elżbieta Zgorzelska   IVd 1979, Vb 1981
16. Dłubis Piotr, Bożena Szymańska   Vb 1978
17. Erlinger Klaus, Gizela Gatzka 1974 IVa 1959
18. Filipczyk Grzegorz, Małgorzata Antipiuk   Va 1992, Vc 1994
19. Flodrowski Piotr, Sabina Duda   Vb 1986
20. Gabor Alojzy, Dorota Czech   Vb 1972, IVd LZ 1976
21. Gajczyk Marian, Maria Pełka   Vb 1962, Vb 1963
22. Gania Jerzy, Jadwiga Teodorska   Vb 1973, Vc 1974
23. Golaś Janusz, Maria Paczocha   Va 1976, naucz.
24. Grabowski Wojciech, Karina Flądro   Vd 1992, naucz.
25. Hajok Grzegorz, Barbara Galus   Vb 1986
26. Harmak Jerzy, Janina Poloczek 1965 IVa 1959, Va WW 1965
27. Jagodzik Marek, ? ?   IVc LZ 1981, ?
28. Janiczek Piotr, Barbara Kowasz   Va 1980
29. John Józef, Jadwiga Bok   Vb 1971, Vb 1973
30. Kądziela Leszek, Grażyna Hudzik   IVb WW 1976, II PSZ 1978
31. Kluczek Mieczysław, Mariola Czernikarz   IVd LZ 1980, IVe LZ 1982
32. Konopiński Krzysztof, Joanna Błaszczyk 28.04.2000 Vb 1974, Vc 1974
33. Kowalski Krzysztof, Jolanta Klasińska   IVd LZ 1978
34. Krzak Stanisław, Janina Praznowska   Vd 1970, ?
35. Krzywiecki Grzegorz, Aleksandra Basiuk 21.04.2001 Vb 1992
36. Kubica Andrzej, ?  ?   IIIa WW 1978, ?
37. Kurzawa Ryszard, Grażyna Noga   Va 1980
38. Ludwiczek Ryszard, Urszula Przybyła   Vb 1966, Vb 1969
39. Łabędzki Stanisław, Elżbieta Mihilewicz   Vc 1974, Vc 1976
40. Madej Jerzy, Danuta Łukaszewska   Vc 1975
41. Malki Ahmed, Maria Słowińska   Vc 1965, naucz.
42. Maluciak Zdzisław, Joanna Andrzejewska   Va 1971
43. Mikunda Ryszard, Aniela Wieczorek   Vb 1974
44. Morawiak Przemysław, Bogna Chodyniecka   Vc 1991, naucz.
45. Orzechowicz Bogdan, Ewa Knosała   Va 1976, naucz.
46. Orzechowski Marek, Ewa Suchara   Va 1976, IVd LZ 1976
47. Osadnik Wojciech, Beata Węglińska   Va 1994, Vb1 1997
48. Piecha Marcin, Bernadeta Jergas   Va 1980
49. Pieran Jan, Małgorzata Gardyńska   Va 1964, Vc 1976
50. Ptak Wiktor, Ilona Rogacz   Vd 1975, Vc 1976
51. Puth Piotr, Halina Kurzawa   Va 1977
52. Reczkin Rafał, Joanna Kłosek   Va 1992, Vc 1994
53. Rudzki Krystian, Jolanta Rońska   Vc 1970
54. Rumin Zygmunt, Zofia Mrugała   naucz., naucz.
55. Rusek Janusz, Krystyna Kotowska   Va 1976, Vc 1974
56. Sienkiewicz Jan, Maria Sroczyńska   Va 1971
57. Sierota Adam, Joanna Lubas   Vc 1987, naucz.
58. Skolik Jacek, Maria Golarz   Vd 1974
59. Sosinka Bogusław, Grażyna Tyńska   Vb 1972
60. Sroczyński Zdzisław, Grażyna Kłosowska   Vc 1976
61. Surowiec Andrzej, Krystyna Lisowska   Va 1973, Vc 1975
62. Szopa Alfred, Iwona Madej 28.11.1981 IVd 1979
63. Szozda Andrzej, Elżbieta Wiśniewska   Va 1972
64. Tarnowiecki Piotr, Halina Adamska   Vb 1973
65. Tarach Jan, Renata Augustyńska   Vc 1974
66. Ujma Jan, Bożena Jonderko   Vb 1970, Vb 1972
67. Wanat Krystian, Gabriela Kompalik   Vb 1971, Vb 1972
68. Wandzik Henryk, Danuta Markwart   Vc 1975
69. Wiech Wiesław, Grażyna Rosiek   Va 1976, Vb 1976
70. Wieczorek Henryk, Zofia Garczarczyk   Va 1971
71. Wołowski Jan, Teresa Aparta   Va 1972
72. Ziob Romuald, Dorota Słowińska   Va 1980
73. Zmenda Grzegorz, Sylwia Eysymont   IVd LZ 1978, naucz.
74. Żak Piotr, Sabina Elbin   Vb 1984
Tłustym drukiem oznaczono małżeństwa klasowe. Jest ich aż 32! Pozostałe to małżeństwa szkolne.
Janiczek Piotr i Barbara (Kowasz),  Piecha Marcin i Bernadetta (Jergas), Kurzawa Ryszard i Grażyna (Noga), Ziob Roman i Dorota (Słowińska) - te wszystkie małżeństwa są z jednej klasy - Va rocznik 1980!
Mile widziane są zdjęcia, jak również inne informacje (np. stan rodzinny, dalsza edukacja, miejsce pracy i zajmowane stanowisko, inne osiągnięcia) które chętnie umieścimy na tej stronie.

Komentarze obsługiwane przez CComment