• Monika Raczyńska

  • Julian Szmit

  • Marian Sroczyński

  • Antoni Piotrowski

  • Teresa Pawela

Energetyk-Elektronik

To była szkoła, to były czasy!

Znajdź na naszej witrynie

Gościmy

Odwiedza nas 16 gości oraz 0 użytkowników.

Facebook
Ocena użytkowników:  / 0
Wstawił: Admin
Informacji dostarczyła: Barbara Smolicha
Jak nas poinformowała Barbara Smolicha, w dniu 5 kwietnia 2014 zmarł jej Dziadek Marian Smolicha, który uczył w naszej szkole w latach 1959-1964 specjalności Ekonomika Przemysłu. 
Msza św. żałobna odbędzie się 9.04.2014 - środa o godz. 14:00 w Katowicach Panewnikach w Bazylice Ojców Franciszkanów, w Parafii p.w. św. Ludwika Króla i Wniebowzięcia NMP. Po uroczystości w kościele nastąpi odprowadzenie na Cmentarz Parafialny.
Serdeczne wyrazy współczucia rodzinie oraz wszystkim bliskim składa Zespół Redakcyjny witryny absolwentów Energetyka i Elektronika w Bytomiu.
mgr Marian Smolicha był wykładowcą na Akademii Ekonomicznej w Katowicach, pracował razem z dr. Murzynem (ojciec naszego absolwenta). M. Smolicha przez wiele lat był wykładowcą na kursach ekonomicznych prowadzonych przez kier. Szatkowskiego, za kadencji dyrektora Wieruszewskiego - wtedy kilku wykładowców było z Akademii Ekonomicznej. M. Smolicha uczył u nas na wieczorówce jak było technikum, gdzie były wydziały ekonomiczne, górnicze, elektryczne; dyr. był wówczas Kostkowski; to wtedy wieczorówka do nas przyszła. Pan M. Smolicha był bardzo sympatyczny, miły i lubiany przez słuchaczy.
   Barbara Sochacka
   

 

 

 

Powered by Bullraider.com