• To była szkoła, to były czasy!

  • To była szkoła, to były czasy!

  • To była szkoła, to były czasy!

  • To była szkoła, to były czasy!

  • To była szkoła, to były czasy!

Energetyk-Elektronik

To była szkoła, to były czasy!

Zamawianie biuletynu

Bieżące wiadomości

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

pawela teresa 3Z ogromnym żalem informujemy, że 17 września 2023 odeszła od nas w wieku 90 lat Teresa Pawela. Jedna z najbardziej zasłużonych, poważanych i kochanych indywidualności Energetyka-Elektronika. Długoletnia nauczycielka fizyki, niezapomniana opiekunka harcerzy, animatorka zajęć pozalekcyjnych, dyrektor Naszej Szkoły oraz współzałożycielka  Klubu Emerytów, Absolwentów i Sympatyków "Energetyk-Elektronik". Wychowawczyni wielu naszych absolwentów. 

 

Nazywana przez uczniów "Koczis". Geneza owego egzotycznego pseudonimu sięga lat 60. i wywodzi się od imienia indiańskiego wodza Cochise’a, głównego bohatera bardzo popularnego ongiś serialu przygodowego „Złamana strzała”. Podobieństwo zasadzało się na powinowactwie charakterów i… opasce na włosach, noszonej przez obydwie postaci wzmiankowanego duetu.

Wyrazy szczerego żalu i współczucia z powodu śmierci  Teresy przesyła rodzinie społeczność absolwentów Energetyka i Elektronika w Bytomiu.
Cześć jej pamięci!


 Wstępnie wiemy, że uroczystości pogrzebowe odbędą się w przyszłym tygodniu czyli po 01 października 2023. Więcej szczegółów o uroczystościach pogrzebowych wkrótce na naszej stronie!

 

Komentarze obsługiwane przez CComment