• To była szkoła, to były czasy!

  • To była szkoła, to były czasy!

  • To była szkoła, to były czasy!

  • To była szkoła, to były czasy!

  • To była szkoła, to były czasy!

Energetyk-Elektronik

To była szkoła, to były czasy!

Znajdź na naszej witrynie

Gościmy

Odwiedza nas 194 gości oraz 0 użytkowników.

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

gabor alojzy 1Dorota Gabor z domu Czech absolwentka 4d LZ 1976 napisała do nas:

Z głębokim smutkiem zawiadamiam, że 22 grudnia 2022 r., zmarł po ciężkiej chorobie mój mąż, Alojzy Gabor. Oboje jesteśmy absolwentami szkoły, mąż z roku 1972 (5b), ja z 1976 (4d LZ). Od roku 1974 mąż był nauczycielem na warsztatach szkolnych a później kierownikiem tychże warsztatów, do roku 1984. 

 Wyrazy szczerego żalu i współczucia z powodu śmierci Alojzego przesyła rodzinie i najbliższym społeczność absolwentów Energetyka i Elektronika w Bytomiu.
Cześć jego pamięci!

Alojzy Gabor początkowo był nauczycielem zawodu na szkolnych warsztatach a następnie kierownikiem, po odejściu na emeryturę Mariana Marciniaka. W "Naszym Archiwum" (zbiór 12) jest zdjęcie, na którym Alojz został rozpoznany przez swoją żonę Dorotę Czech:

04

Klasa Vb rok ukończenia 1972. 2-gi od lewej Adam Halski (z tego co wiem to już nie żyje), 3-ci od lewej to mój małżonek Alojzy Gabor, 4-ta od lewej Maria Medaj, 5-ta od lewej Ania Kozioł, z przodu po prawej Krystyna Jędrysik, reszta osób to osoby towarzyszące. 
Pozdrawiam
Nadesłała: Dorota Gabor Czech

Prawdopodobnie - jak wynika z naszych danych - dwaj bracia Alojzego również są absolwentami(?) naszej szkoły: Alfred 5b 1966 oraz Antoni 5b 1975.

Komentarze obsługiwane przez CComment