• To była szkoła, to były czasy!

  • To była szkoła, to były czasy!

  • To była szkoła, to były czasy!

  • To była szkoła, to były czasy!

  • To była szkoła, to były czasy!

Energetyk-Elektronik

To była szkoła, to były czasy!

Zamawianie biuletynu

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
nauczyciel_ramka.jpg  Nauczane przedmioty: Wizytator naszej szkoły
Wykształcenie: 
Tytuł:
Lata pracy:
Ksywka:
Zdjęcie: Charakterystyka:
   Przez wiele lat był wizytatorem Kuratorium Oświaty i Wychowania w Katowicach. Był wizytatorem naszej szkoły. Nigdy nie był rygorystyczny, potrafił wyegzekwować urzędowe wymagania w sposób spokojny i zrównoważony. Bardzo lubił naszą szkołę i panującą w niej wspaniałą atmosferę. Po przejściu na emeryturę pracował w naszej szkole jako nauczyciel bhp w niepełnym wymiarze godzin. Był bardzo obowiązkowy i przez cały okres pracy prowadził skrupulatnie ewidencję prac społecznych wykonywanych przez szkołę. Nikt tego nie chciał prowadzić, a on świetnie sobie dawał z tym radę. Było to zajęcie niewdzięczne ale konieczne, gdyż takie były wymogi ówczesnych władz oświatowych.

Więcej o nauczycielu:

 
Co piszą uczniowie:
 
Jeżeli znasz więcej szczegółów dotyczących w/w nauczyciela, masz ciekawą historyjkę związaną z tą osobą, jakieś szczególne przeżycia lub sytuacje to napisz do nas!! Może masz jakieś fotografie lub inne materiały gdzie występuje w/w nauczyciel przyślij nam! Umieścimy to na tej stronie. Na pewno inni chętnie się z tym zapoznają. Przyczynisz się do uatrakcyjnienia "Naszej witryny" absolwentów Elektronika i Energetyka w Bytomiu.

Komentarze obsługiwane przez CComment