foto1
Spotkanie w Niemczech
foto1
Spotkanie w Niemczech
foto1
Wycieczka do Chin
foto1
Dubaj - Diabelski młyn
foto1
DeepSpot - Dubaj
Jako zarejestrowany na naszej stronie absolwentów, możesz tutaj założyć sobie bloga, rodzaj strony internetowej zawierającej odrębne, zazwyczaj uporządkowane chronologicznie wpisy. Zawierające osobiste przemyślenia, uwagi, spostrzeżenia, komentarze, rysunki, nagrania (audio i wideo) - przedstawiające w ten sposób światopogląd autora. Blogi mają też wiele innych zastosowań: mogą być używane jako wortale poświęcone określonej tematyce. Read More...

Zamawianie biuletynu

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
Wszędzie pachnie już wiosną, zazieleniły się już pola, w ogrodzie wzeszły już pierwsze kwiaty, starym zwyczajem zakwitła jako pierwsza z drzew wiśnia ozdobna (Zierkische) tworząc przeogromny bukiet kwiatów.
Nawet magnolie pokrywają się coraz gęstszym kwieciem.
I to słonce, które zaprasza do tarasowej sjesty! Już 2 tygodnie temu rozłożyłem na tarasie stół i postawiłem krzesła.
W słoneczny dzień często mnie można spotkać w ogrodzie, ale rzadko  przy pracy (na razie oczywiście). Takie siedzenie jest przyjemnością do chwili, gdy pomyśli sobie człowiek co to po świętach trzeba będzie jeszcze zrobić!
A to trzeba będzie uzupełnić ubytki tynku po zimie na murku i garażu, wyczyścić pod ciśnieniem płyty przed garażem i na dróżce, skosić trawę bo już wysoka, uruchomić zasilanie wodą podskórną, by żona miała czym kwiatki podlewać i kupa, kupa innych rzeczy, które taki inżynier w stanie spoczynku w życiu codziennym musi wykonywać.
Ale to wszystko będzie dopiero po świętach. Chwalić Boga.
Póki co cieszę się słońcem i otaczającym światem. 

 Rozkwitająca magnolia w ogrodzie

Wszystkim
  życzę spokojnych i radosnych świąt
      Wielkiej Nocy    
 Henryk C.

Komentarze obsługiwane przez CComment