foto1
Spotkanie w Niemczech
foto1
Spotkanie w Niemczech
foto1
Wycieczka do Chin
foto1
Dubaj - Diabelski młyn
foto1
DeepSpot - Dubaj
Jako zarejestrowany na naszej stronie absolwentów, możesz tutaj założyć sobie bloga, rodzaj strony internetowej zawierającej odrębne, zazwyczaj uporządkowane chronologicznie wpisy. Zawierające osobiste przemyślenia, uwagi, spostrzeżenia, komentarze, rysunki, nagrania (audio i wideo) - przedstawiające w ten sposób światopogląd autora. Blogi mają też wiele innych zastosowań: mogą być używane jako wortale poświęcone określonej tematyce. Read More...

Zamawianie biuletynu

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

01Powiedzmy, że to jest wstęp. Zobaczymy. OK - mam już teraz więcej możliwości (4 wiersze). Tylko dlaczego kursor przy obrazku jest dalej na całą wysokość? Tekst jest dalej "spychany" w dół. Jaka jest możliwość przesunięcia tekstu w górę?
Jan zdołał przesunąć tekst do góry. Brawo. Ja spróbuję ten próbny artykuł doprowadzić do końca w nadziei, że admin nie opublikuje go na pierwszej stronie WITRYNY.
Piszę zresztą klawiaturą niemiecką, a to znaczy, że brak tych znanych haczyków i kresek pisowni polskiej. Jeszcze jedna linijka tekstu (chcę, aby trochę tekstu tego "wstępu" wypadło pod obrazkiem). Pięknie. Tekst pod obrazkiem.

Teraz muszę tylko znaleźć te zdjęcia z ogrodu, które naprędce zrobiłem.

02a
                 Magnolia

Magnolie, jak zawsze, zakwitają pięknie wiosną. Trawa nie zakwita, ale za to rośnie szybko i będę musiał jak najszybciej ją skosić.
Dziwne, chcę teraz "wkleić" nowe zdjęcie, ale system nie chce (z Chinkami miałem mniej kłopotów).

03a

04a
Żywopłot i widok na Las Bawarski

Zdjęcia robiłem przed 2 tygodniami, gdy żywopłot zaczynał się budzić do życia. Dziś jest już całkiem zielony. Również mieszane lasy pierwszych wzniesień Lasu Bawarskiego zachwycają soczysta zielenią.

Z tego próbnego tekstu w zasadzie jestem zadowolony.

Komentarze obsługiwane przez CComment