• To była szkoła, to były czasy!

  • To była szkoła, to były czasy!

  • To była szkoła, to były czasy!

  • To była szkoła, to były czasy!

  • To była szkoła, to były czasy!

Energetyk-Elektronik

To była szkoła, to były czasy!

Zamawianie biuletynu

Bieżące wiadomości

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

internet 04Na naszej stronie absolwentów Energetyka i Elektronika w Bytomiu w Menu Głównym w pozycji Absolwenci naszej szkoły, kategoria Wykaz Absolwentów była dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników, czyli osób, które są zarejestrowane na naszej stronie. Niestety większość osób od pewnego czasu nie miała dostępu do tej pozycji bo po prostu zapomnieli swojego loginu i hasła ustalonego podczas rejestracji.

Od dziś - do pewnego czasu - jest możliwość dostępu do tej pozycji bez logowania się na stronie. Kategoria Wykaz Absolwentów jest dostępna TUTAJ. Znajdziesz tam Wykaz absolwentów według roczników ukończenia szkoły z podziałem na typ szkoły oraz poszczególne klasy. Możesz tam zobaczyć wiele ciekawych danych o swojej klasie w tym wykaz osób, które ukończyły daną klasę oraz inne materiały w tym zdjęcia i inne o ile do takich materiałów mieliśmy dostęp. Masz coś ciekawego o swojej klasie? Zdjęcia? Anegdoty? lub inne? Proszę doślij nam to e-mailem lub innym sposobem a my to wstawimy na Twoją stronę klasową. 
Zachęcamy również do sprawdzenia poprawności - o ile się kiedyś rejestrowałeś - Twojego loginu i hasła do naszej strony. Jeżeli masz problemy z logowaniem lub chcesz do nas coś wysłać to napisz do nas. TUTAJ masz możliwość kontaktu z nami. Nie rejestrowałeś się na naszej stronie? Zrób to teraz!!

TUTAJ wypełnij pola i kliknij na końcu formularza zarejestruj. Rejestrując się na naszej stronie masz szansę nawiązania kontaktu z koleżankami i kolegami z lat szkolnych. Dostajemy często e-maile z prośbą o dane kontaktowe i jeżeli takie są nam dostępne - to za twoją zgodą - je udostępniamy!!

Nie udostępniamy żadnych danych osób zarejestrowanych na naszej stronie bez ich zgody!

Komentarze obsługiwane przez CComment