• To była szkoła, to były czasy!

  • To była szkoła, to były czasy!

  • To była szkoła, to były czasy!

  • To była szkoła, to były czasy!

  • To była szkoła, to były czasy!

Energetyk-Elektronik

To była szkoła, to były czasy!

Zamawianie biuletynu

Bieżące wiadomości

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

0088
Chciałbym Wam zaproponować z okazji nadchodzących świąt Bożego Narodzenia dość oryginalną i sentymentalną podróż w czasie i w przestrzeni, chciałbym z Wami zaśpiewać szkolną pastorałkę napisaną swego czasu przez Krzysztofa Woźniaka. Wspomnijmy naszych dawnych Nauczycieli i Wychowawców – serdecznie i ciepło -  tak, jak na to zasługują i w taki sposób, jaki zapewne im samym najbardziej przypadłby do gustu.

 pastorałka szkolna

 

wozniak krzysztof 10Krzysztof Woźniak - absolwent klasy Va 1975 Technikum Elektronicznego. Były administrator witryny w zakresie treści i kontaktu z użytkownikami. Autor znacznej części artykułów publikowanych na stronie absolwentów. Autor książki "Edward Makula - legenda polskich skrzydeł". Wiodący redaktor "Monografii bytomskiego Elektronika 1953 - 2013", współredaktor książki "Dzieje pewnego klubu".


Niestety Krzysztof odszedł od nas. Więcej szczegółów TUTAJ oraz TUTAJ

 


 Któryś z absolwentów naszej szkoły nosił się z zamiarem wydania wszystkich prac Krzysztofa w formie książki. Niestety nie zapamiętałem jego imienia i nazwiska i nie wiem, czy ten pomysł doszedł do skutku. Jeżeli ktoś z was wie więcej na ten temat, to proszę o kontakt Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Admin

Komentarze obsługiwane przez CComment