• To była szkoła, to były czasy!

  • To była szkoła, to były czasy!

  • To była szkoła, to były czasy!

  • To była szkoła, to były czasy!

  • To była szkoła, to były czasy!

Energetyk-Elektronik

To była szkoła, to były czasy!

Zamawianie biuletynu

Bieżące wiadomości

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Jak co roku 11 listopada w Rudzie Śląskiej w Miejskim Centrum Kultury im. Henryka Bisty przyznano "Hanysy" – wyróżnienia dla ludzi zacnych, którzy nie szczędzą swojego wysiłku dla Śląska. W tym szczególnym roku, stulecia Polski, Hanysem 2018 roku - między innymi - został nasz absolwent Gabriel Tobor (5b 1981)
   – burmistrz Radzionkowa, za przekład Nowego Testamentu na śląsko godka. Kolekcjoner Biblii w różnych językach świata. Ma w swoich zbiorach 250 wydań Pisma Świętego, w 107 językach.
Ideą projektu jest wyróżnianie tytułem i statuetką „Hanysa” wybitnych Ślązaków bądź ludzi spoza Śląska, szczególnie przez Ślązaków cenionych. Na corocznej uroczystej gali, nagradzani są przedstawiciele świata sportu, dziennikarstwa, medycyny, kultury, nauki, sztuki, przemysłu i biznesu, a także instytucje takie jak teatry, opery, fundacje, centra kultury czy media.

Gabriel Tobor jest od 2006 roku Burmistrzem miasta Radzionków. W tym roku po raz kolejny wybrany na czwartą kadencję. Uzyskał przeszło 60% w pierwszej turze wyborów i zdecydowanie wyprzedził pozostałych kandydatów.  


Po wręczeniu statuetki "Hanys 2018"

Klub Emerytów, Absolwentów i Sympatyków
"ENERGETYK-ELEKTRONIK" oraz absolwenci 
składają serdeczne gratulacje z okazji przyznania statuetki "Hanysa 2018" oraz wygrania po raz czwarty wyborów na Burmistrza Radzionkowa.

 
 

Komentarze obsługiwane przez CComment