• To była szkoła, to były czasy!

  • To była szkoła, to były czasy!

  • To była szkoła, to były czasy!

  • To była szkoła, to były czasy!

  • To była szkoła, to były czasy!

Energetyk-Elektronik

To była szkoła, to były czasy!

Zamawianie biuletynu

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
skonieczny_konstanty.jpg Nauczane przedmioty: wychowanie fizyczne, język rosyjski
Wykształcenie: wyższe
Tytuł:
Lata pracy:
Ksywka: Bismark
Zdjęcie: Charakterystyka:
 b_150_100_16777215_00_images_nauczyciele_skonieczny_konstanty_1.jpg  Nauczyciel starej daty, uczył WF-u i języka rosyjskiego.Oceny zapisywał w specjalnym notatniku, który miał dla niego większe znaczenie od dziennika.  Bardzo wymagający w stosunku do młodzieży; sam sprawny fizycznie, mimo podeszłego wieku. Mając 70 lat często jeździł na nartach. Przed wojną był pierwszym trenerem polskiej kadry narciarskiej.

Więcej o nauczycielu:

 
Co piszą uczniowie:
Mieliśmy „na sumieniu” wyniesienie z klasy katedry wraz ze stolikiem (na ruskim u Skoniecznego, pseudo „Bismark”). Ale to nie wszystko. Wkrótce szanownym gronem pedagogicznym wstrząsnęła kolejna afera tzn. spalenie dziennika lekcyjnego! A wszystko przez fatalne niedopatrzenie...

Pytanie: Jak najprościej poprawić ocenę nd?

Odpowiedź: Z "n" zrobić "b"!

Proste jak drut, tyle, że niby jak dwójkowego ucznia stać na ocenę bd? Wniosek: trzeba kilka ocen dopisać też dobrym uczniom, którzy z reguły takie oceny otrzymują! I tu nas capnął! Prof. Skonieczny prowadził podwójną buchalterię i każda ocena wpisana do dziennika była również wpisywana do specjalnego notesika! Niedopatrzenie? Ano, właśnie. Jak już to wszystko się wydało, to kilku kolesi postanowiło dowód rzeczowy, czyli cały dziennik, UNICESTWIĆ! Grono zareagowało natychmiast: zawiesiło całą klasę!

Krzysztof Pudłowski Va 1966

Jeżeli znasz więcej szczegółów dotyczących w/w nauczyciela, masz ciekawą historyjkę związaną z tą osobą, jakieś szczególne przeżycia lub sytuacje to napisz do nas!! Może masz jakieś fotografie lub inne materiały gdzie występuje w/w nauczyciel przyślij nam! Umieścimy to na tej stronie. Na pewno inni chętnie się z tym zapoznają. Przyczynisz się do uatrakcyjnienia "Naszej witryny" absolwentów Elektronika i Energetyka w Bytomiu.

Komentarze obsługiwane przez CComment