• To była szkoła, to były czasy!

  • To była szkoła, to były czasy!

  • To była szkoła, to były czasy!

  • To była szkoła, to były czasy!

  • To była szkoła, to były czasy!

Energetyk-Elektronik

To była szkoła, to były czasy!

Zamawianie biuletynu

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
oszczygiel_genowefa_1.jpg Nauczane przedmioty: matematyka
Wykształcenie: wyższe
Tytuł: magister
Lata pracy: lata 70. i 80. XX w.
Ksywka: Gienia
Zdjęcie: Charakterystyka:
 b_150_100_16777215_00_images_nauczyciele_oszczygiel_genowefa.jpg  Etatowa nauczycielka matematyki, ucząca zarówno w szkole rannej, jak i na Wydziale dla Pracujących. Była zawsze elegancka i uśmiechnięta. Potrafiła nawiązać dobre kontakty z uczniami. W latach 70. i 80. XX w. była wychowawczynią sześciu klas, jednej dziennej i pięciu wieczorowych.

Więcej o nauczycielu:

   
Co piszą uczniowie:
 Miejsce oraz data  pochowania śp. Genowefy Oszczygieł:
Lokalizacja: Włoszczowa, ul. Partyzantów 3
 
Witam
Jestem absolwentem Technikum Elektronicznego klasa Vd rocznik 1975. Nazywam się Lesław Lisiński.
Chciałem uzupełnić informację o miejscu wiecznego spoczynku, naszej Wychowawczyni Genowefy Oszczygieł. Pamięć o Niej w Dniu Zmarłych jest szczególna, gdyż jest to również data jej śmierci. Zmarła bowiem 1 listopada 1998 roku, a pochowana jest w swojej rodzinnej miejscowości Włoszczowa (30 km od Szczekocin), na cmentarzu przy ulicy Partyzantów (Droga Krajowa 786 w kierunku na Kielce), we wspólnej mogile z Heleną Rak - Jej Mamą. Grób łatwo odnaleźć. Mieści się tuż za kaplicą cmentarną, przy jej lewym tylnym narożniku. W załącznikach przesyłam  trzy zdjęcia z cmentarza.
Pozdrawiam
Lesław L.
Odeszła od nas: 1 listopada 1998
b_150_100_16777215_00_images_groby_nauczycieli_oszczygiel_oszczygiel_genowefa_1.jpg b_150_100_16777215_00_images_groby_nauczycieli_oszczygiel_oszczygiel_genowefa_2.jpg b_150_100_16777215_00_images_groby_nauczycieli_oszczygiel_oszczygiel_genowefa_3.jpg
Jeżeli znasz więcej szczegółów dotyczących w/w nauczyciela, masz ciekawą historyjkę związaną z tą osobą, jakieś szczególne przeżycia lub sytuacje to napisz do nas!! Może masz jakieś fotografie lub inne materiały gdzie występuje w/w nauczyciel przyślij nam! Umieścimy to na tej stronie. Na pewno inni chętnie się z tym zapoznają. Przyczynisz się do uatrakcyjnienia "Naszej witryny" absolwentów Elektronika i Energetyka w Bytomiu.

Komentarze obsługiwane przez CComment