• To była szkoła, to były czasy!

  • To była szkoła, to były czasy!

  • To była szkoła, to były czasy!

  • To była szkoła, to były czasy!

  • To była szkoła, to były czasy!

Energetyk-Elektronik

To była szkoła, to były czasy!

Zamawianie biuletynu

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
nowak_wieslawa_1.jpg Nauczane przedmioty: język polski
Wykształcenie: wyższe
Tytuł: magister
Lata pracy:
Ksywka: Wiesia
Zdjęcie: Charakterystyka:
b_150_100_16777215_00_images_nauczyciele_nowak_wieslawa_1.jpg    Inteligentna, dogłębnie i logicznie myśląca polonistka. Umiała postępować z młodzieżą, zresztą także z ludźmi dorosłymi. Podziwiana i szanowana nauczycielka, pokazująca uczniom godne sposoby życia. Każdą dodatkową pracę, której się podjęła, wykonywała z sercem i perfekcyjnie. Bardzo lubiana przez młodzież. Była wspaniałą wychowawczynią kilku pokoleń absolwentów. Wrażliwa na piękno, zawsze elegancka, uśmiechnięta i przyjazna innym.
Zmarła w lutym 2011. Jedna z najlepszych polonistek naszej szkoły. Była wychowawczynią aż dziewięciu klas technikum, zawodowych i wieczorowych.

Więcej o nauczycielu:

Miałem przyjemność znać i podziwiać Panią Wiesławę od początku Jej pracy w naszej szkole. Nie przypominam sobie, abym kiedykolwiek widział Jej twarz bez uśmiechu, a miała go niezwykle ujmujący i promienny. Darzyłem Ją wielką sympatią, którą śmiem twierdzić (przynajmniej w dostrzegalny sposób) odwzajemniała. Uważałem ją za pokrewną duszę; z racji moich zainteresowań językiem ojczystym dość często gawędziliśmy ze sobą, a rozmówcą była przeuroczym. Po mojej maturze nasze kontakty siłą rzeczy się urwały. Z niekłamanym bólem przyjąłem wiadomość o Jej śmierci.
Krzysztof Woźniak Va 1975
Co piszą uczniowie:
Jeżeli znasz więcej szczegółów dotyczących w/w nauczyciela, masz ciekawą historyjkę związaną z tą osobą, jakieś szczególne przeżycia lub sytuacje to napisz do nas!! Może masz jakieś fotografie lub inne materiały gdzie występuje w/w nauczyciel przyślij nam! Umieścimy to na tej stronie. Na pewno inni chętnie się z tym zapoznają. Przyczynisz się do uatrakcyjnienia "Naszej witryny" absolwentów Elektronika i Energetyka w Bytomiu.

Komentarze obsługiwane przez CComment