• To była szkoła, to były czasy!

  • To była szkoła, to były czasy!

  • To była szkoła, to były czasy!

  • To była szkoła, to były czasy!

  • To była szkoła, to były czasy!

Energetyk-Elektronik

To była szkoła, to były czasy!

Zamawianie biuletynu

Bieżące wiadomości

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

 

min_1.jpg
Basia na placu zabaw
Wstawił: Krystian Czerny min_2.jpg
Piotr Mankiewicz
Zdjęcia i film: Krystian Czerny
Miejsce: Muzeum Chleba, Szkoły i Ciekawostek w Radzionkowie
Tradycyjnie w pierwszą sobotę miesiąca spotkaliśmy się w Pięknej Bacówce u Piotra Mankiewicza. Tym razem nie było tłocznie bo akurat był długi weekend i część "klubowiczów" po prostu spędzała czas poza miejscem zamieszkania.
Mimo tego była fajna atmosfera i jak zwykle Piotr nas zaskoczył nowościami!
Na początku przywitała nas Basia i przedstawiła swoje nowe "pomysły" dotyczące działalności klubu. Namawiała między innymi do udziału w planowanej majówce na Księżnej Górze w Radzionkowie. Szczegóły TUTAJ. Kolejne spotkanie jest zaplanowane na 2 czerwca 2012 tym razem pod znakiem EURO 2012. W trakcie czerwcowego spotkania odbędzie się losowanie piłek z autografem znanego piłkarza Zygmunta Anczoka - naszego absolwenta kl. 5b www 1967!
W Bacówce Muzeum Chleba, Szkoły i Ciekawostek W Bacówce Muzeum Chleba, Szkoły i Ciekawostek W Bacówce Muzeum Chleba, Szkoły i Ciekawostek
W Bacówce Muzeum Chleba, Szkoły i Ciekawostek W Bacówce Muzeum Chleba, Szkoły i Ciekawostek W Bacówce Muzeum Chleba, Szkoły i Ciekawostek
W Bacówce Muzeum Chleba, Szkoły i Ciekawostek W Bacówce Muzeum Chleba, Szkoły i Ciekawostek W Bacówce Muzeum Chleba, Szkoły i Ciekawostek
W Bacówce Muzeum Chleba, Szkoły i Ciekawostek W Bacówce Muzeum Chleba, Szkoły i Ciekawostek W Bacówce Muzeum Chleba, Szkoły i Ciekawostek
W Bacówce Muzeum Chleba, Szkoły i Ciekawostek W Bacówce Muzeum Chleba, Szkoły i Ciekawostek W Bacówce Muzeum Chleba, Szkoły i Ciekawostek
W Bacówce Muzeum Chleba, Szkoły i Ciekawostek W Bacówce Muzeum Chleba, Szkoły i Ciekawostek  
Tak się złożyło, że w tym dniu Imieniny obchodziła Irena. Był kwiatek dla Ireny i życzenia klubowiczów. W naszym klubie jest już to tradycja, że pamięta się o takich dniach (urodziny, imieniny) i składa się życzenia. Mistrzynią w "pamiętaniu" o takich dniach jest ... Basia. Spotkanie przebiegło jak zawsze przy kawie i herbacie no i przy słodkościach przyniesionych przez uczestników spotkania.
W promieniach majowego słońca W promieniach majowego słońca W promieniach majowego słońca
W promieniach majowego słońca W promieniach majowego słońca W promieniach majowego słońca
W promieniach majowego słońca W promieniach majowego słońca W promieniach majowego słońca
W promieniach majowego słońca W promieniach majowego słońca W promieniach majowego słońca
W promieniach majowego słońca W promieniach majowego słońca  
Na spotkanie przyszedł a właściwie przyjechał aż z Niemiec jeden z pierwszych absolwentów naszej szkoły - Bernard Skwara kl. 4c 1958!! Towarzyszyła mu żona kolegi klasowego Stanisława Mroczkowskiego. Witamy w naszym gronie! Pogoda w tym dniu wyjątkowo dopisała i wszyscy przystali na propozycję Piotra, aby resztę czasu spędzić na zewnątrz.  Piękna pogoda i ciepłe majowe słońce dopingowało do rozmów i dyskusji.
Członkowie klubu na placu zabaw Członkowie klubu na placu zabaw Członkowie klubu na placu zabaw
Członkowie klubu na placu zabaw Członkowie klubu na placu zabaw Członkowie klubu na placu zabaw
Członkowie klubu na placu zabaw Członkowie klubu na placu zabaw Członkowie klubu na placu zabaw
W sąsiedztwie Bacówki jest pięknie urządzone "podwórko" gdzie można wśród zieleni i różnych atrakcji spędzić miło czas. Jedną z ostatnich atrakcji jakie przygotował Piotr dla dzieci zwiedzających Muzeum jest plac zabaw. Są tam bardzo ciekawe "urządzenia", które z ochotą testowali nasi członkowie klubu łącznie z samą Basią. Zobacz zdjęcia obok jak "zabawiali" się emeryci i absolwenci - członkowie klubu!!

Uczestnicy spotkania
Uczestnicy spotkania

Uczestnicy spotkania
Uczestnicy spotkania

Na koniec zrobiliśmy sobie tradycyjnie zbiorowe zdjęcia uczestników spotkania. Jak widać na obrazkach było nas tym razem 17 osób (16 + fotografujący).

Poniżej krótki filmik ze spotkania:
Serdecznie zapraszamy chętnych na majówkę 15 maja o godz. 10:00 oraz na kolejne spotkanie w Muzeum Chleba, Szkoły i Ciekawostek w dniu 02 czerwca 2012 o godz. 12:00

Komentarze obsługiwane przez CComment