• To była szkoła, to były czasy! 5d 1967

  • To była szkoła, to były czasy! 5b 1966

  • To była szkoła, to były czasy! 4a 1957

  • To była szkoła, to były czasy! 5c 1962

  • To była szkoła, to były czasy! 5b 1966

Energetyk-Elektronik

To była szkoła, to były czasy!

Znajdź na naszej witrynie

Gościmy

Odwiedza nas 555 gości oraz 0 użytkowników.

Facebook
Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

gacka jolanta 02gacka jolanta 01 min
Jolanta Gacka absolwentka naszej szkoły - klasa 5b 1975 wych. Bogumiła Kopeć - członkini słynnego zespołu "TRZYNASTKA" udostępniła nam płytę CD ze swoimi piosenkami.
Zespół powstał w naszej szkole 50 lat temu. Członkami zespołu były uczennice i uczniowie uzdolnieni muzycznie i wokalnie. Jola była jedną z czołowych solistek zespołu.

Brała udział i zdobywała wysokie lokaty w festiwalach i konkursach: w Opolu, Zielonej Górze, Kołobrzegu, Kraśniku, Koszalinie, Katowicach i innych. Przez kilka lat występowała zawodowo w zespole wojskowym "Radar" zdobywając kwalifikacje piosenkarskie zakończone Egzaminem Weryfikacyjnym. Przez wiele lat występowała na kontraktach zagranicznych od Norwegii, Finlandii, Szwecji poprzez Niemcy, Francję, Włochy po Emiraty Arabskie i Japonię. Mieszka pod Warszawą, gdzie wciąż nagrywa nowe piosenki i koncertuje. Zorganizowała i prowadzi wysokiej jakości studio nagrań. Nagrywa płyty.
Aktualnie Jola nadal śpiewa i koncertuje. Dziękujemy Joli za udostępnienie płyty z nagraniami piosenek z ostatnich koncertów w stylu "Retro".

Płyta jest dostępna w naszej plikowni TUTAJ.

 
Poniżej możesz posłuchać jeden z wcześniejszych utworów śpiewanych przez Jolę:

 

 

gacka jolanta 03   gacka jolanta 04

Powered by Bullraider.com