foto1
Spotkanie w Niemczech
foto1
Spotkanie w Niemczech
foto1
Wycieczka do Chin
foto1
Dubaj - Diabelski młyn
foto1
DeepSpot - Dubaj
Jako zarejestrowany na naszej stronie absolwentów, możesz tutaj założyć sobie bloga, rodzaj strony internetowej zawierającej odrębne, zazwyczaj uporządkowane chronologicznie wpisy. Zawierające osobiste przemyślenia, uwagi, spostrzeżenia, komentarze, rysunki, nagrania (audio i wideo) - przedstawiające w ten sposób światopogląd autora. Blogi mają też wiele innych zastosowań: mogą być używane jako wortale poświęcone określonej tematyce. Read More...

Zamawianie biuletynu

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

zeltcampZobaczymy. Niestety edytor jest bardzo ubogi. W instrukcji admina jest on bardziej rozbudowany, bo  posiada 4 wiersze z ikonkami na całą szerokość (tutaj jedynie 3 wiersze z maks. 8 ikonek w wierszu).
Edytora zdjęcia w ogóle nie zauważyłem (lewo, prawo, odstępy). Po umieszczeniu miniaturki, jak tutaj, pojawia sie kursor przy zdjęciu na całą wysokość miniaturki przez co "spycha" tekst czołówki niżej (jak widać). Nie ma możliwości korektury położenia tekstu ze względu na niewiele funkcji edytora. Zrobię jeszcze jedna próbę z innym tekstem i  w innym miejscu.

Tekst może się wydawać nieciekawy, ale w każdym przypadku w artykule musi być tekst. A w tekście, ma być mowa o tym, że w Chinach i Indiach młode dziewczyny chcą się fotografować z Europejczykami. A jeśli ten Europejczyk jest blondynem, to co chwila musi pozować do zdjęć. Ja jestem blondynem i miałem przechlapane (tak to określił mój szwagier w nowomodnym j. polskim, którego nie znam). Teraz dowody (zdjęcia), jeśli ktoś nie wierzy, i próbuję wkleić miniaturkę na właściwym miejscu.                        

Sympatyczne Chinki

Jeszcze jedna Chinka

Hinduski są też urocze

To ostatnie zdjęcie, to żadna Chinka albo Hinduska, tylko dziewczyna, którą poznałem przed 48 laty (a od 46 lat moja żona).

 Przykro, ale miniaturka nie chciała się wkleić, ale ja będę dalej próbować. Może kiedyś uda się.
 Już jest, tylko wstęp musi być wyżej.

 

Komentarze obsługiwane przez CComment