foto1
Spotkanie w Niemczech
foto1
Spotkanie w Niemczech
foto1
Wycieczka do Chin
foto1
Dubaj - Diabelski młyn
foto1
DeepSpot - Dubaj
Jako zarejestrowany na naszej stronie absolwentów, możesz tutaj założyć sobie bloga, rodzaj strony internetowej zawierającej odrębne, zazwyczaj uporządkowane chronologicznie wpisy. Zawierające osobiste przemyślenia, uwagi, spostrzeżenia, komentarze, rysunki, nagrania (audio i wideo) - przedstawiające w ten sposób światopogląd autora. Blogi mają też wiele innych zastosowań: mogą być używane jako wortale poświęcone określonej tematyce. Read More...

Zamawianie biuletynu

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

 Podobno w filmie można pokazać wszystko w szczególnie korzystnym świetle. Sprawdziło się to w przypadku filmiku, jaki znalazłem na YouTube. W Bytomiu mieszkałem dobrych parę lat, a od 1980 w Radzionkowie (dzięki Ci Boże!) Ale takiego Bytomia nie pamiętam, no może jest w tej chwili parę miejsc, którymi można się pochwalić. 

Szczególnie wzruszyła mnie informacja, że Bytom jest „najpiękniejszym” miastem na Śląsku. Powalające stwierdzenie, chyba że miano na myśli Bytom przedwojenny(?) W drugiej części jest pokazany „Zespół Przyrodniczo-Krajobrazowy Miechowicka Ostoja Leśna”. Tutaj kolejne pozytywne zaskoczenie, że tak blisko jest tak ładnie, no może nie do końca, bo jak wiemy ten „Zespół Przyrodniczo-Krajobrazowy Miechowicka Ostoja Leśna” przecina autostrada A1. Zapraszam do oglądania!!
Film można zobaczyć w jakości HD. Wybierając jakość HD i przełączając oglądany film na cały ekran, można dopiero w pełni ocenić jakość filmu; a jest moim zdaniem b. dobra. Gdyby tylko Bytom był taki jak na filmie to już było by SUPER!
 

Komentarze obsługiwane przez CComment