• Monika Raczyńska

  • Elżbieta Sochacka

  • Julian Szmit

  • Marian Sroczyński

  • Władysława Szymik

Energetyk-Elektronik

To była szkoła, to były czasy!

Znajdź na naszej witrynie

Gościmy

Odwiedza nas 110 gości oraz 0 użytkowników.

UWAGA! UWAGA!

Udostępniamy archiwalną

stronę absolwentów. Jest

tam dużo ciekawego materiału.

Jest dostępna pod adresem:

TUTAJ 

Facebook
Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 
Administratorzy, zespół redakcyjny oraz absolwenci należący do społeczności Strony Absolwentów Energetyka i Elektronika w Bytomiu z okazji 15-lecia jej działalności opracowali i wydali pamiątkowy kalendarz zatytułowany „Nasza Witryna”. Przedstawia on w pigułce najpopularniejszych, najbardziej znanych nauczycieli naszej szkoły, którzy byli związani z naszą szkołą przez z górą 60 lat jej funkcjonowania.
Znajdziesz w nim zdjęcia najbardziej znanych i popularnych nauczycieli „Energetyka-Elektronika”, z krótką wierszowaną charakterystyką każdej postaci. W sumie na 12 kartkach jest 48 portretów nauczycieli. Oczywiście liczba tych nauczycieli jest znacznie większa, ale musieliśmy ograniczyć się do 48 zdjęć, aby kalendarz był czytelny i ładnie się prezentował. Jeżeli to wydanie spodoba się zainteresowanym, postaramy się opracować i wydać kolejny egzemplarz na 2017 rok, gdzie umieścimy pozostałych nauczycieli. Poniżej przykładowo strona tytułowa oraz jedna z kartek tego unikatowego wydania:

Jeżeli jesteś zainteresowany posiadaniem (otrzymaniem) tego kalendarza - napisz do nas. Wystarczy kliknąć TUTAJ, a otworzy się program pocztowy i po prostu napisz, że jesteś zainteresowany, a w polu temat wpisz kalendarz i wyślij. Nie zapomnij podać adresu pocztowego, na który mamy wysłać kalendarz!!

Zespół Redakcyjny
Powered by Bullraider.com