• Monika Raczyńska

  • Elżbieta Sochacka

  • Julian Szmit

  • Marian Sroczyński

  • Władysława Szymik

Energetyk-Elektronik

To była szkoła, to były czasy!

Znajdź na naszej witrynie

Gościmy

Odwiedza nas 114 gości oraz 0 użytkowników.

UWAGA! UWAGA!

Udostępniamy archiwalną

stronę absolwentów. Jest

tam dużo ciekawego materiału.

Jest dostępna pod adresem:

TUTAJ 

Facebook
Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

b_150_100_16777215_00_images_nauczyc_min_kolodziejczyk_beata_1.jpgW poniedziałek 20 maja 2013 odbył się konkurs na nowego dyrektora naszej szkoły, która jak już informowaliśmy wraca do starej siedziby na pl. Klasztornym. Konkurs wygrała Pani Beata Kołodziejczyk obecna wicedyrektor Zespołu Szkół Mechaniczno-Elektronicznych, w skład którego wchodzi przeniesione z pl. Klasztornego Technikum nr 4, czyli nasza szkoła. 

b_150_100_16777215_00_images_nauczyciele_kolodziejczyk_beata.jpgPani Beata jest nauczycielem matematyki. Rozpoczęła pracę w naszej szkole – wtedy jeszcze jako ZSEE – 1 września 1996 r. Od 1 września 2007 pełniła funkcję wicedyrektora szkoły. Od 1 września będzie pełnić funkcję dyrektora naszej szkoły, czyli Technikum nr 4 już z siedzibą na pl. Klasztornym.
Pani Beata Kołodziejczyk w okresie, kiedy decydowały się losy naszej szkoły bardzo aktywnie walczyła o to, aby szkoła pozostała w niezmienionej formie na swoim historycznym miejscu, czyli pl. Klasztornym. Jej  zdecydowana postawa w obronie szkoły walnie przyczyniła się do tego, że obecne władze miasta postanowiły, iż 1 września 2013 szkoła wznowi działalność pod starym adresem. Życzymy pani Beacie samych pozytywnych osiągnięć, jako dyrektor naszej szkoły. Zobacz też TUTAJ!
Kliknij na powyższą miniaturę zdjęcia, aby powiększyć!
Powered by Bullraider.com